קניות בקו סמואי

קניות בקו סמואי
קניו
ת בקוסמוי

קוסמויהוא האי הגדול ביותר באוסף האייםבחלק הדרום מזרחי של תאילנד, ונקודת מעבר ליתר האיים. ככזה, קוסמוי מייצג שפע. שפע של אטרקציות, טיולים, חופים וכמובן קניות. החל מאזורי קניות בחופים ועד קניונים, בקוסמוי תמצאו תמיד מה לקנות. אומנם האי נחשב ליקר יחסית בכל הקשור לקניות, אך עדיין אפשר למצוא מחירים מאוד אטרקטיביים, והתמקחות יכולה לעזור (בשווקים, לא בקניונים היכן שיש פיקס פרייס). על מנת לחסוך לכם את הטרחה והחיפוש, ריכזנו עבורכם את אתרי הקניות המומלצים שלנו בקוסמוי:

5 אתרי הקניות המומלצים בקו סמואי:

  1. Central Festival Samui- מגדיר עצמו כמרכז הקניות הגדול בקוסמוי. ממוקם בין רחוב צ'אוונג לבין האגם.
  2. רחוב הקניות בלאמאי- מתקיים כל יום ראשון, על הכביש של חוף לאמאי, בין השוק לגשר, בצפון- מזרח העיר. לכבוד המאורע נסגר הרחוב לתנועה ונפתחים דוכני בגדים, פיצ'פקס ואוכל רחוב.
  3. רחוב כפר הדייגים- מתקיים כל יום שישי, משעה 17:00 ועד 23:00, בעיירה המנומנמת  Bophut. לכאן מתאספים דוכני רחוב מכל רחבי קוסמוי, והסחורה במחירים אטרקטיביים.
  4. כביש החוף של צ'אוונג- כאן תוכלו למצוא חנויות של בגדי ים, בגדי ספורט ובגדי חוף צבעוניים
  5. The wharf Samui- בעיירה Bophut רחוב מעבר בין הקניון לבין השוק. יש כאן מגוון חנויות איכות שמתמזגות נהדר עם אזור הקניות בקניון ובשוק.

5 אתרי הקניות ליליים:

  1. Elephant Walk Ko Samui- שוק לילה קטן הנפתח כל ערב בכפר הדייגים, מול מסעדת הפיל השמח. כאן תמצאו פריטים מיוחדים ומעניינים, שיכולים להפוך לאחלה מזכרות. מדובר על מתחם די קטן, שבמרכזו יש אזור ישיבה עם פסלי פיל.
  2. Chaweng Night Market- יש כאן בעיקר מסעדות שמציעות אוכל מקומי ואוכל מערבי, עם כמה ברים ומעט דוכני בגדים.
  3. Lamai Night Plaza- השוק הוא חיקוי מוקטן של שוק הלילה פטפונג בבנגקוק. הוא ממוקם ברחוב במרכז העיר, בקו אלכסון ממקדונלדס. כאן תוכלו למצוא חיקויים של מעצבים, קישוטים לבית, כפכפים ועוד.
  4. Chaweng Walking street- רחוב שהוא מהומה של צבע, קולות וחושים. כאן תמצאו חולצות, משקפי שמש, שעונים, שמלות חוף, כפכפים, חיקויים של מעצבים, תיקים, פריטי עץ, בגדי ילדים וקוסמטיקה.
  5. רחוב כפר הדייגים- אומנם הוא מופיע גם ברשימה הקודמת, אך הוא פתוח גם בערב, וזאת סיבה מספיק טובה להכניס אותו גם לרשימה הזו. השוק מציע מגוון סחורה כמו שתמצאו ברוב רחבי תאילנד, החל מגופיות ב-100 באט ועד משקפי שמש, תיקים, מזכרות, מוצרים אלקטרונים מפוקפקים וחיקויים למיניהם. השוק פתוח כל שישי עד 23:00.

 

תגובות