אטרקציות לילדים בבנגקוק – תאילנד

10 אטרקציות כיפיות לילדים:

  1. Kidzania- לגילאי 3-12. פעילות סופר כיפית ושונה מכל מה שהכרתם עד כה. הילדים מתנסים במגוון תפקידים בתוך עיר מדומה. הם יכולים לשחק ברופא בבית חולים קטן, יכולים להיות לוחמי אש או שוטרים שמסיירים בעיר ואפילו להיות מאסטר שפים ולהתנסות בהכנת סושי. המתחם ממוקם בקומה ה-5 של בניין הפארגון.
  2. 2. Bounce Bangkok- מגילאי 4 ומעלה. מרכז ספורט עם טרפולינות וטיפוס. יש כאן טרמפולינות מכל הסוגים; חלקן עם קירות מרופדים כך שאפשר לנסות סלטות למיניהן ופרקור, חלקן מוטות ב-45 מעלות ולחלקן יש מתחת מזרון התרסקות לקפיצות אקסטרימיות במיוחד. ממוקם בקומה החמישית של מה שהיה בעבר סניף של רובינסונ'ס, ברחוב ראצ'אדה.
  3. 3. החלקה על קרח- פעילות קלאסית לילדים. ניתן למצוא הרבה זירות החלקה על הקרח בבנגקוק, ולאלו שמתקשים מעט, אפשר גם לקחת שיעור עם מדריך. הזירות הפופולאריות הן בסיאם (במרכז דיסקברי), ברחוב סוקומויט המרכזי, בוורלד סנטר וברחוב ראצ'אדה.
  4. 4. משחקי לייזר- מגילאי 7 ומעלה. פעילות שמתאפשרת גם בימים גשומים. מתחם המתפרס על שתי קומות עם קירות ומחיצות, ניתן לבחור את סוג המשחק (הנפוצים ביותר של קבוצות או סולו). המקום נקרא Lazgam והוא ממוקם בקומה החמישית במלון הולידיי אין, ברחוב סוקומויט.
  5. 5. Funarium- לפעוטות ועד גילאי 8 בערך. המקום מבחוץ נראה אומנם כמו מחסן מעט, אך בפנים תמצאו מתחם ענק עם אזור טיפוס, אזור עם צעצועים רכים לילדים קטנים, אזור של חול ואזור של מים, אזור של אומנות ומלאכה ואזור של אפיה. רחוב סוקומויט 26.
  6. 6. מוזיאון דיסקברי לילדים- מגיל 3 ומעלה. המקום מציע פעילות חינוכית ומהנה למשך יום שלם. אפשר, למשל לחפור עצמות של דינוזאור באתר חפירות, או לעשות בועות ענק. המתקנים במוזיאון מותאמים כדי לעודד פעילויות של גילוי וחקירה. ממוקם בפארק Chatuchak.
  7. 7. הדמיית טיסה- חוויה מושלמת ומציאותית למדי לילדים שחולמים להיות טייסים. הקוקפיט כל כך אמיתי שהשתמשו בו לצילום סרטים ותוכניות שונות. ממוקם ב- Geteway Ekamai, קומה שניה, ברחוב סוקומויט.
  8. 8. עיר השלג- לגילאי 2-6. מתחם סגור בו כפר ואזור פעילויות לילדים, עם שלג מלאכותי בגובה 30-40 ס"מ. במתחם מסעדות יפניות, חנויות ומגרש משחקים. ממוקם בקניון Geteway Ekamai, בקומה החמישית, רחוב סוקומויט.
  9. 9. וויקבורד באגם טאקו- וויקבורד הוא ספורט שדומה לסקי מים רק עם גלשן שונה. מגילאי 8 ומעלה. ספורט אתגרי וכיפי למי שמעוניין לברוח קצת מהמולת העיר. עלות כניסה 400 באט.
  10. 10. כוכב הדינוזאורים- מתאים לכל הגילאים. הפארק ממוקם ברחוב סוקומויט, באזורPhrom Phong, ויש בו מעל 200 דגמים בגודל אמיתי של דינוזאורים.

 

תגובות