הגעה להואה הין – תאילנד

הואה הין

הואה הין היא עיירת קיט השוכנת במפרץ התאילנדי, במרחק של כשלוש שעות נסיעה בלבד מבנגקוק, ונחשבת לעיירת נופש של המלוכה התאילנדית, כבר משנת 1920. בהואה הין ניתן למצוא חופים, ספורט ימי, אתרים היסטוריים, מסלולי גולף, מרכזי קניות, וכל אלה באווירה נינוחה וטרופית. העיירה מהווה יעד חופשה אולטימטיבי עבור התאילנדים בני המעמד הבינוניגבוה, כמו כן, היותה עיירת נופש של המלוכה התאילנדית מבטיחה את שמירתה כעיירה מושלמת למשפחות עם ילדים וזוגות, זאת אומרת מעודנת, וללא מועדוני חשפנות וחיי לילה פרועים.

הגעה להואה הין

ההגעה מבנגקוק להואה הין מתאפשרת במגוון דרכים, כולן נוחות יחסית, בזכות המרחק הקטן ביניהן.

ברכבתישנה רכבת ישירה שיוצאת מתחנת Hua Lamphong בבנגקוק, ומגיעה ממש למרכז הואה הין. ישנן כ-11 רכבות כאלה ביום, והעלות היא בין 40-400 באט, תלוי במחלקה. בגלל שהנסיעה יחסית קצרה אין צורך להזמין סליפר ואפשר להסתפק גם בקרון ישיבה (רצוי ממוזג). קחו בחשבון, שהרכבת איטית יחסית לנסיעה ברכב, ומשך הנסיעה עומד על כ-4 שעות. לכרטיסים וזמני רכבת באתר: רכבת מבנגקוק להואה הין

באוטובוסישנם 3 אוטובוסים בשעה, במשך כל היום, שיוצאים מתחנת Sai Tai Mai, שבדרום בנגקוק ומגיעים למרכז הואה הין. משך הנסיעה היא כ-3.5 שעות ועלות הנסיעה במחלקה ראשונה היא כ-160 באט (זול מהרכבת). ניתן גם לקחת מיניבוס שיוצא מבית החולים שסמוך לאנדרטת הניצחון בבנגקוק, ומגיע למרכז הואה הין. המחיר הוא כ-200 באט, ומשך הנסיעה הוא הקצר ביותר, כ-2.5 שעות בלבד. המיניבוס יוצא בתדירות של מספר פעמים ביום.

כאלה שמעוניינים לנסוע להואה הין ישירות משדה התעופה BKK, ניתן לקחת אוטובוס VIP, שיוצא בתדירות של כ-7 פעמים ביום, בעלות של 300 באט. לכרטיסים ושעות באתר: אוטובוס משדה התעופה להואה הין

מונית בהחלט ניתן לקחת מונית מבנגקוק להואה הין, המחיר כמובן יהיה גבוה בהרבה מתחבורה ציבורית, מומלץ לנסוע בקבוצה של כמה אנשים כדי להוזיל, ולהתמקח על המחיר. מחיר של 2000 באט, כולל כבישי אגרה הוא סכום סביר לנסיעה כזאת.

תגובות