חופים בסביבת הואה הין – תאילנד

חופים בסביבת הואה הין

החופים של הואה הין מתרכזים על רצועת חול אחת ארוכה, המשתרעת על כ-10 ק"מ, בין קצותיה של העיר. כל החופים כאן פתוחים לקהל הרחב והם שמורים ונקיים. כמו כן, החופים הם המשך ישיר של רצועת המלונות, אין הפרדה ביניהם על ידי כביש או בנייה מסוג אחר. חלק מהחופים מבודדים יותר וחלקם עמוסים בתיירים, בדוכנים ורוכלים (בעיקר מול הילטון וסנטרה, שם יש ריכוז גדול של ישראלים). בכל החופים תמצאו מסעדות, בתי קפה, כסאות נוח ושמשיות. נשאר רק לבחור את המיקום האידיאלי.

חוף Cha Amהחוף הצפוני של הואה הין. זהו חוף שאינו עמוס מאוד בתיירים, לרוב מגיעים לכאן יותר מקומיים, בעוד שתיירים מחפשים פחות צל ויותר המולה. בחוף ישנם המון סוגי ספורט ימי שתוכלו לעשות, אבל גם רביצה על כסא נוח עם ספר היא אופציה טובה כאן.

חוף הואה היןחוף מרכזי עם אווירה רגועה יחסית, יש כאן מבחר עצום של ספורט ימי, מסעדות ובערב גם מבחר פאבים.

חוף Khao Takiabחוף על שם כפר הדייגים הממוקם ליד. הייחוד של החוף הוא בגבעה שבסוף הכביש, שמאפשרת נוף פנוראמי מרשים. יש כאן גם די הרבה קופים שמתגוררים בהרים הסמוכים ומסתובבים חופשי בכפר ובחופים. החוף נמצא במרחק של כעשר דקות נסיעה מהואה הין, והוא פחות עמוס מחופי העיירה.

חוף Pranburiממוקם 30 ק"מ מהואה הין, ליד כפר קטן, זהו חוף שהתחיל להתפתח לאחרונה, וניתן למצוא בו מקומות לינה פשוטים לצד ריזורטים מפנקים במיוחד. הקסם של המקום הוא בשלווה שהוא מצליח להשרות, למרות ההתפתחות המהירה של האזור.

תגובות