חופים שאסור לפספס בפוקט

חופים שאסור לפספס בפוקט

פטונג– החוף הפופולארי ביותר בפוקט הוא חוף פטונג המרכזי. פטונג הוא אחד החופים המוכרים בפוקט בזכות מגוון הפעילויות וחיי הלילה שלו. בלילה החוף הופך למקום שוקק חיים, עם מאות מסעדות, פאבים, מועדונים וכמובן ברי גו-גו. בליווי אורות הניאון והאווירה הכאוטית ברחובות, התחושה בחוף היא של מסיבה בלתי נגמרת.
ללא ספק, נכנס לאחד ה- דברים שאסור לפספס בתאילנד

חוף קאטה (Kata)– חוף יפה עם שורת דקלים, חול לבן ואווירה נינוחה יותר מאשר בחוף פטונג, חוף קאטה הוא יעד מצוין למשפחות וגולשים. יש כאן המון אופציות לינה, ממש בקרבת החוף, מסעדות וחיי לילה. ממאי ועד אוקטובר מגיעים לכאן גולשים לתפוס גלים, ומנובמבר ועד אפריל, החוף מתמלא במשתזפים. החלק הדרומי של החוף הוא מקום מצוין לשנרקל בו.

חוף קארון (Karon)– זהו החוף השלישי הכי ארוך בפוקט, והיעד השני הכי מועדף בפוקט. הוא ממוקם במערב, בין פטונג לקאטה. בחלק הדרומי של החוף יש מקומות מצוינים לשנרקל ואפילו לצלול. החוף עצמו די רחב, כך שלעולם לא תרגישו את העומס של התיירים. בחלק המרכזי של החוף יש מגוון מסעדות, פאבים וחיי לילה. יש כאן גם שוק שבועי ומקדש בודהיסטי שאפשר לבקר בהם.

חוף קמלה (Kamala)- צפוני לחוף פטונג, וכאן ניתן למצוא אווירה יותר רגועה. אזור החוף הוא אחת המקומות הכי יפים בפוקט. החוף מושך אליו בעיקר מבוגרים שהגיעו לכאן לתקופה ארוכה ומשכירים בתים באזור כפר הדייגים.

Mai Khao Beach–  החוף הזה הוא חלק מפארק לאומי ולכן עדיין לא מאוד מפותח. אורכו הוא 11 ק"מ ואפשר ללכת לאורכו מבלי לראות אדם נוסף. שימו לב שהשחייה כאן לא מומלצת ואף מסוכנת, שכן יש במים ירידה מאוד תלולה קצת אחרי הכניסה למים.

Freedom Beach– החוף הוא פנינה חבויה בחופי פוקט, אורכו רק 300 מטר והוא מוקף סלעי גרניט וג'ונגל. ההגעה היא בסירת לונג טייל. אין בחוף אטרקציות מרעישות, אבל כן ניתן ליהנות מספורט חופים ולשנרקל באחד הקצוות של החוף (הדרומי יותר מומלץ).

Nai Harn Beach– עוד חוף פופולרי בפוקט. הוא אומנם מוכר אך אינו המוני כמו הפטונג, יש כאן קומץ מלונות ומסעדות. מועדון היאכטות של פוקט נמצא באזור ולכן תראו הרבה מהן גם בחוף.

חוף סורין (Surin)– החוף הזה פופולרי בקרב תיירים וגם בקרב המקומיים. המלונות והמסעדות כאן קצת יותר יוקרתיים ממה שתראו נגיד בפטונג, ומעל החוף נבנו בתים עבור אצולת תאילנד.

בפוקט יש חופים רבים נוספים כגון: Bangtao, Kata Noi, Ya Nui, Layan, Nai Yung ו- Leam Singh.

תגובות