קו סאמט – Koh Samet

קו סאמט – Koh Samet

קו סאמט הינו אי קטנטן בדרום תאילנד השוכן דרומית מזרחית לבירה בנגקוק . הוא נחשב דווקא לאי שקט מאד יחסית לשאר האיים המפורסמים של תאילנד (כדוגמת פוקט או קוסומוי) יש הטוענים כי החול הלבן באי הוא החול הרך ביותר באסיה, תשפטו אתם… לאי עצמו צורה ייחודית של משולש ארוך הפונה דרומה.
האי בעיקר מיועד לאלו שבראשם תאילנד היא מקום בו ניתן למצוא חופים, ים והרבה שקט ושלווה. כמו כן לאלו המגיעים לחופשה בתאילנד לזמן קצר יחסית ואינם רוצים להרחיק לאיים אחרים, אין ספק שקו סאמט הוא המקום בשבילכם. האי עצמו הוכרז כפארק לאומי על מנת לשמר את ייחודו.
האזור התיירותי של האי נמצא בצד המזרחי שלו, שם תוכלו למצוא את החוף הפופולארי ביותר באי שנקרא חוף "היהלום". חוף נוסף שנחשב למפורסם ומומלץ לביקור הוא חוף או-הין-קוק וזאת לאור העובדה שבין מפרצוני החוף הזה מתגלה לו פסל של בת ים, לאור העובדה שבתרבות של תאילנד מתייחסים בשירים וסיפורים לכך שהן שוכנות באי.
האי עצמו יחסית שקט יחסית (בשונה מאיים אחרים של תאילנד) כיוון כפי שכבר אמרנו הוא מיועד לאלו המגיעים לחפש בעיקר מנוחה. עם זאת, כמובן שתוכלו למצוא שפע של מסעדות, בארים ומקומות אחרים שתוכלו להעביר בהם את הזמן. תוכלו למצוא מגוון מלונות יוקרה, בקתות על קו המים וגסט האוסים טובים ומוכרים.
באשר לשאר האטרקציות תוכלו למצוא בו אטרקציות האופייניות לשאר האיים של תאילנד כדוגמת צלילה בשנורקלים, ספורט ימי- אופנוע ים, סירות מנוע, סקי מים , גלשני רוח ועוד. כמובן לאלו מכם שאוהבים יותר ספורט אתגרי תוכלו למצוא טיפוס הרי שגם יחסית מאפיין את תאילנד.

תגובות