קניות בקופיפי

קניות בקופיפי

אפשרויות הקניה בקופיפי הן די מוגבלות ביחס לפוקט או קראבי. קופיפי דון הוא אי קטן יחסית, ואין בו כלל תחבורה ממונעת, מה שדי מקשה על יבוא סחורה לאי. לכן, הבחירה היא די מצומצמת והמחירים לא מהאטרקטיביים בתאילנד. ועדיין, הנה כמה מקומות שכדאי לבקר בהם:

  1. פיפי מרקט– השוק נמצא במרכז כפר טונזיי, ומתקיים כל יום. השוק הוא הזדמנות מצוינת לבחון את חיי המקומיים, כאן תמצאו סחורה טרייה כמו פירות, ירקות ופירות ים. מאכלים שלרוב, בהמשך תמצאו בצלחת שלכם. מלבד פירות ים וקוקוסים, שום דבר אינו מיוצר בקופיפי, אלא מיובא מהיבשת. מלבד המאכלים הטריים, תמצאו בשוק גם נשנושים ואוכל מוכן במחירים מצוינים. כאן זה הזמן והמקום לטעום את אותם המאכלים שמאפיינים את דרום תאילנד.
  2. רחוב הקניות בחוף טונזיי המזרחי– תחילתו של הרחוב הוא ליד המסגד. כאן תמצאו עשרות דוכנים שמוכרים מזכרות, חולצות ושמלות ועוד כל מיני פיצ'פקס ואביזרים לים. לא בדיוק חווית הקניות של רחובות בנגקוק, אך כן תמצאו מזכרת קטנה להביא הביתה.
  3. 3. בנוסף, בכפר ישנם עוד כמה חנויות בוטיק, שממוקמות במקומות שונים בתפזורת. אחד מהם הוא Namlily– בוטיק שמוכר שמלות וינטאג' שתפורות בול למידה של הלקוחה, תיקים, תכשיטים ועוד אביזרים מיוחדים במינם. הבוטיק ממוקם מאחורי בניון וילה. מומלץ לקפוץ!
  4. בוטיק Super Funkey– ממול מסעדת בורה בורה. כאן תמצאו מבחר די גדול ומגוון של בגדי שנות ה-60 וה-70, כובעים מגניבים ומשקפי שמש מיוחדות.
  5. Mr. Rum Boutique– ממוקם ברחוב הראשי, במקביל חוף. די קשה לזהות את המקום, אך אם אתם מחפשים בגדים פשוטים להמשך הטיול כמו מכנסי דייגים ושרוולים ועוד ציוד, מומלץ להיכנס לכאן. בהמשך החנות, שנראית תחילה קטנה, יש מדרגות שמובילות לחדר נוסף עם מבחר גדול של בגדים בסיסיים.

 

תגובות