6 חופים סודיים בפוקט

6 חופים סודיים בפוקט

 

Ao Sane Beach– החוף מתחלק לשלושה חלקים קטנים שמופרדים על ידי סלעים במים. החול כאן די גס, אבל יש המון צל מהעצים בחוף, מים צלולים ואפשרות לשנרקל.בחוף יש רק מלון אחד, די פשוט.

Ao Sane Beach
Ao Sane Beach

Ao Yon Beach– חוף יפה עם דקלים, חול לבן ומים צלולים. יש כאן בית גידול של צדפות, אבל מלבדן החוף עצמו יחסית ריק בימי השבוע. בסופ"ש המקומיים מגיעים לערוך פיקניק בחלקו הדרומי יותר.

Ao Yon Beach
Ao Yon Beach

Banana Beach– חוף שההגעה אליו אומנם אינה קלה אך שווה את המאמץ. צריך לרדת מההר וללכת קצת בין הג'ונגל כדי להגיע לכאן, אך החוף מהמם ובהחלט שווה את זה. יש כאן מסעדה אחת בה תוכלו לשבת. בין החודשים מאי לנובמבר לא לשחות כאן! כמו כן בימים עם גאות גבוהה ורוח חזקה לא מומלץ להגיע בגלל שבקושי תהיה לכם רצועת חוף.

Banana Beach
Banana Beach

Nui Beach– אחד החופים הכי יפים בפוקט. אורכו 120 מטר והוא ממוקם אחרי נקודת התצפית של חופי קאטה וקרון, על הכביש שמחבר את חוף קאטה עם חוף נאיי הארן. חוף זה הוא חוף טרופי מושלם, עם מים צלולים, סלעי ענק וצוות חופים שדואג לנקיונו. יש כאן מסעדה, מסאג' ומגוון פעילויות ימיות. מחיר כניסה לחוף 350 באט, לילדים מתחת לגיל 12 בחינם.

Nui Beach
Nui Beach

Khao Khad– או Panwa. החוף לא עבר שינוי או תהליך עיור כבר שנים. הוא נשאר מקום מושלם לאוהבי השקט והשלווה. החוף נמצא 8 ק"מ מזרחה מהעיר פוקט. אומנם יש כאן מלונות, אך הם לא רבים, וביניהם גרים גם מקומיים בבקתות. החול אינו מהרכים שתראו בפוקט והמים די רדודים. בחלק המערבי של החוף יש ביצה עם עצי מנגרוב.

 

Yae Beach– אורכו 200 מטר והוא נמצא 5 ק"מ צפונה מפטונג. זהו חוף מבודד יחסית, שלא מושך המון מטיילים, למרות שבמקום יש מסעדה. השחייה כאן אינה מומלצת בגלל הסלעים שיש במים.

Khao Khad
Khao Khad

5 החופים הטובים לשנורקלינג- Ao Sane, Kata Noi, Paradise– 5 ק"מ דרום- מערב מפטונג, Ya Nui– בין חוף ראווי ונאיי הארן, Leam Ka– ליד חוף ראווי.

תגובות