6 טיולי יום מומלצים מבנגקוק

בנגקוק היא מטרופולין עצום עם מגוון דברים שאפשר לעשות בתור תייר: ממקדשים עתיקים, שופינג בלתי נגמר וחיי לילה מטורפים. עם זאת, מסביב לבנגקוק תמצאו מגוון אופציות רבות ומעניינות לפעילויות ואטרקציות מכל הסוגים שחבל לפספס.

לפניכם 6 הצעות לפעילויות יום שתוכלו לעשות סמוך לעיר בנגקוק.

1. ויקבורד
כשעה וחצי נסיעה מבנגקוק תמצאו את Otzki Wake Camp. פה תוכלו להירשם לפעילויות ויקבורדינג לכל סוגי הרמות והכישורים. למעט האטרקציות המימיות, המחנה מציע בנוסף בנגלו שקטים ושלווים על הנהר – למי שירצה לשהות שם. הבנגלו מתחילים מ-1000 באט ללילה. תוכלו למצוא חבילות הכוללות חצי שעה על המים וארוחת צהריים אורגנית ב-2000 באט.
Otzki Wake Camp, +66 (0) 86 994 6883

2. ביקור בקנצ'בורי
במרחק רכבת של כ-3 שעות נסיעה, תוכלו למצוא את העיר ההיסטורית המרתקת- קנצ'בורי. פה תוכלו לבחור ממגוון של פעילויות מעניינות המתאימות לכל המשפחה. הפארק הלאומי של ארוואן, מוזיאון הזכרון של Hellfire Pass, מוזיאון רכבת המוות וכמובן הגשר המפורסם מעל נהר הקוואי, כל אלה הם רק חלק מהאטרקציות המעניינות בקנצ'בורי, לא לפספס אם אתם בבנגקוק.

3. האי בנג-קרצ'או (Bang Krachao)
אם אתם רוצים לברוח מהעיר העמוסה אל עבר הטבע והאוויר הצח, בנג-קרצ'או זה האי לבקר.
האי המלאכותי מזמין את מבקריו לעשות בו טיולי אופניים, דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי בבנגקוק. תוכלו להשכיר אופניים ליום שלם בפחות מ1$ ולפדל בשבילים המיועדים לכך. באי תוכלו לגלות את פארק Nakhon Kuenkhan, להשכיר סירות וקיאקים ולחקור את האגמים. כמו כן תוכלו להנות מהשוק הצף בסופי השבוע, השווקים כאן הם הרבה פחות תיירותיים מבנגקוק ולכן תוכלו להנות מחוויה הרבה יותר תרבותית- תאילנדית.

4. ביקור בקו-קרט (Ko Kret)
קו-קרט נמצאת כ-15 ק"מ צפונית למרכז בנגקוק. פה תוכלו למצוא את אחד הישובים העתיקים ביותר בתאילנד השייכים לבני המון (Mon). בין המאות 6-10 לספירה, הם היו שבט דומיננטי במרכז תאילנד. כמו כן, המקדש Wat Poramaiyikawas הוא נקודת עניין בולטת באי. בנוסף לכך, תוכלו למצוא כאן קרמיקה טרה-קוטה בעבודת יד ושווקי סוף שבוע המציעים מגוון סוגי מזון מקומי, פרחים ומזכרות ייחודיות להביא לחברים ולמשפחה. השווקים פתוחים בימי שבת וראשון מ-8 בבוקר ועד 16 אחה"צ.

5. ההריסות העתיקות של Ayutthaya
כ-70 ק"מ צפונית לבנגקוק נמצאת איוטאיה – הבירה העתיקה של תאילנד. ב-1991 ההריסות של העיר הוכרו על ידי מרכז המורשת העולמית אונסק"ו. תוכלו לחקור את ההריסות המעניינות ולגלות יותר על התרבות התאילנדית העתיקה והמרתקת.

6. הפארק הלאומי Khao Yai
בשל קרבתו לבירה, הפארק הלאומי קאו-יאי הוא אחד הפארקים הפופולאריים ביותר בתאילנד. פה תוכלו לגלות את הטבע המרתק של תאילנד, הרחק מהרעש וההמולה העירונית. אינספור שבילים לטיולים רגליים, חיות בר ויופי עוצר נשימה. הפארק אף הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

תגובות